| bibya a întrebat:

Am stat cu un baiat de 11 ani si eu am tot 11 ani dupa aceea ne-am despartit un baiat asa de 12 ani care ma uraste de multi ani ia bagat in cap ca sunt curva si eu numai cu baiatul acela am stat sh inca cu un baiat cand eram mai mica dar atunci nu stiam ce e o relatie ce pot face sa ii spun ca eu nu sunt curva sh multi baga minciuni cum ca as fi stat ca ei.PLS ce pot face raspuns pls! Ms mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce da-mi id ul tau de mes s si al lui si daca iti imi place de el atunci te mai bag eu odata cu el

32 răspunsuri:
| 4250799 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu iei in serios tu in suflet stii ca nu esti curva si nu ai de ce sa retraiesti

| sony5550125 a răspuns:

Salut fata eu am tot 11 ani am avut si eu aceeasi situatie dar mi-a trecut nu este singurul de pe planeta dar ai grija cauta un baiat care sa fie sincer si sa te apere o si sa fiede varsta ta. O si in privinta fraierului aluia nul mai baga in sema dal in colo asa sunt unii. si sa stii nu este sfarsitul lumii daca s-a despartit de tine.