| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut hai sa va spun o mica poveste: am placut o fata mult si ea placea alt baiat si el o placea nu mai stiam ce sa fac un timp parca imi cazuse in brate dar apoi s-a indepartat din ce in ce mai mult si nu mai vorbeam cam deloc cu ea statea mai tot timpul cu baiatul ala dar dupa un timp nu am mai placut-o si nici baiatul ala nu o mai baga in seama credeti ca ar trebui sa incerc iar sa o cuceresc? dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Eu cred ca da...

8 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Pur si simplu nu o mai plac dar tot ma gandesc la ea

| deux a răspuns:

Pai da, nu ai nimic de pierdut tongue insa doar daca o placitongue

| Mario4Ever_8680 a răspuns:

E sansa ta baiete nu o pierde

| Huk_5666 a răspuns:

Pai daca nu o placi, dar te mai gandesti la ea asta nu inseamna ca ar trebui sa incepi o relatie cu ea.sa poate ma insel. Poate ar aparea o monotonie intr-e voi doi.sau na cine stie.Pana la urma fa ce simti, incearca. poate va iesi ceva frumos, nu avem de unde sa stim.Bafta multa in continuare.>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer am fost in aceeasi situatie!
el s-a despartit de ea!
m-am apropiat din nou de ea si acum suntem iar impreuna si ne iubim ff mult!
eu zic sa ii mai dai o sansa!
iti urez mult noroc cu ea! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa o inpresionezi
daca poti.SIeu am avut problema asta

| KiddZZ a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o cuceresti. Dragostea nu moare niciodata :X!

| Monica11 a răspuns:

Daca tie inca iti place eu zic ca merita sa incerci