| anonim_4396 a întrebat:

Am stat si m-am gandit oare in Romania exista baieti frumosi, cuminti si care sa stie sa iubeasca? Eu nu cred dar daca este chiar sunt sa ma ontrazica aici happy

Răspuns Câştigător
| Ando1dul a răspuns:

Din toti prietenii mei cred ca toti nu sunt asa.Majoritatea ar insela o fata daca ar putea cu o mica aventura si asa sunt majoritatea barbatilor, n-ai ce face. FUNDOI?

36 răspunsuri:
| Labyrinth a răspuns:

Dacă eşti fiţoasă fii sigură că niciun băiat nu se uită la tine decât dacă ai ţâţe şi cur, nu pentru o relaţie serioasă. Înainte să arunci cu noroi uită-te la tine şi gândeşte. Fiecare are modul său de a percepe lucrurile, întrebarea ta e prostească şi superficială.

| deea1096 a răspuns (pentru Labyrinth):

Nu sunt fitoasa doar numele de aici este asa

| neutrino a răspuns:

De existat exista, dar nu cred ca o "fitoasa" are sanse la un astfel de baiat.

| Labyrinth a răspuns (pentru deea1096):

Ah, să înţeleg că tu eşti o fiinţă blajină şi sufletistă în realitate, dar ţi-ai pus numele ăsta pe site ca să ne derutezi. Funny.

| dragos9234 a răspuns:

Eu sunt.

| JonnyStyle a răspuns:

Daca tu alegi doar "ambalajul" e normal sa crezi asta.

| Dariusuu a răspuns:

Doamne ce intrebari pui...

De ce nu te intrebi daca meriti baieti cuminti?

Sau tu te uiti doar la frumusetea exterioara?

p.s Adevarul e ca majoritatea baietilor nici nu au ce iubii.

| RainboyDash a răspuns:

Exista dar probabil ei au deja un iubit happy

| Labyrinth a răspuns (pentru RainboyDash):

Deci doar gayi ştiu să iubească şi-s cuminţi? laughing E posibil şi asta...

| RainboyDash a răspuns (pentru Labyrinth):

happy

| Labyrinth a răspuns (pentru RainboyDash):

Tencs for the compliment ...anyway.

| Alexandra_Alisa_Gancea_1991 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,eu am parte de un baiat cuminte, care munceste din greu pentru ceea ce vrea sa faca si da, este si frumos, cel mai frumoshappy

| RainboyDash a răspuns (pentru Labyrinth):

Da-mi o pza cu tine iubirehee hee

| Labyrinth a răspuns (pentru RainboyDash):

Too gay for this website, hun.

| deea1096 a răspuns (pentru RainboyDash):

Pai cum pot sa iti dau aici?

| deea1096 a răspuns (pentru neutrino):

Dar nu sunt fitoasa sad

| deea1096 a răspuns (pentru Labyrinth):

Da chiar nu sunt fitoasa sun o persoana normala happy

Răspuns utilizator avertizat
| deea1096 a răspuns (pentru Dariusuu):

Crede-ma ca nu sunt urata deloc si chiar stiu sa iubesc si conteaza si frumusetea exterioara normal

| deea1096 a răspuns (pentru radumstain):

Ce glume serios redeam ca primesc si eu raspunsuri cu bun simt si logice nu din astea credeam ca cest site este serios dar nu toata lumea aici jigneste este fara bun simt. scuze pentru aceste cuvinte nu imi sta in caracter sa zic asta dar asa este

| RainboyDash a răspuns (pentru deea1096):

This content is currently unavailable. trimite- mi un link cu poza

| deea1096 a răspuns (pentru RainboyDash):

Am poza la avatar

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Ori unde sunt baieti si cu toti gresim de la ori ce natiune asa ne-a creat dumnezeu inperfecti n-are ce facem cu toti gresim si cu toti avem probleme.

| deea1096 a răspuns (pentru Roland_Szekely_1987_VBCh):

Multumesc frumos pentru raspuns. ma bucur ca exista si persoane politicoase nu ca cei de sus

| RainboyDash a răspuns (pentru deea1096):

Doamne da nu voiam poza cu tine

| RainboyDash a răspuns (pentru deea1096):

Eu iiz iceam lui Labyrinth nu tie, fitoaso

| deea1096 a răspuns (pentru RainboyDash):

Ok scuze nu am stiut la cine te referi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Labyrinth):

How gay are you? Gayer then me?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Labyrinth):

Fygujokl