| DeniiixD a întrebat:

Oare exista baieti frumosi si in Romania sau doar in strainatate laughing... ca` eu nu am vazut pana acum pe cineva cu adevarat frumos! Funda =]

Răspuns Câştigător
| Anya_6493 a răspuns:

Asta da intrebare...mai sunt si pe aici frumosi dar te doare capu cand ii auzi cum vorbesc...bine uniilaughing

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Du-te şi vezi dacă sunt şi la noi.

| VadTot a răspuns:

Scuza ma dar tu ce esti? baait s au fata? Si eu as vrea sa ma intreb mai exista fete fara burtica si celulita in Romania s au doar prin alte parti?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! exista