| anonim_4396 a întrebat:

Am stat si m-am gandit oare in Romania exista baieti frumosi, cuminti si care sa stie sa iubeasca? Eu nu cred dar daca este chiar sunt sa ma ontrazica aici happy

Răspuns Câştigător
| Ando1dul a răspuns:

Din toti prietenii mei cred ca toti nu sunt asa.Majoritatea ar insela o fata daca ar putea cu o mica aventura si asa sunt majoritatea barbatilor, n-ai ce face. FUNDOI?

36 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Eu sunt frumos, cuminte, pasional si stiu sa si iubescbatting eyelashes

| RainboyDash a răspuns:

Exista dar probabil ei au deja un iubit happy

| Labyrinth a răspuns (pentru RainboyDash):

Deci doar gayi ştiu să iubească şi-s cuminţi? laughing E posibil şi asta...

| RainboyDash a răspuns (pentru Labyrinth):

happy

| Labyrinth a răspuns (pentru RainboyDash):

Tencs for the compliment ...anyway.

| RainboyDash a răspuns (pentru Labyrinth):

Da-mi o pza cu tine iubirehee hee

| Labyrinth a răspuns (pentru RainboyDash):

Too gay for this website, hun.

| deea1096 a răspuns (pentru RainboyDash):

Pai cum pot sa iti dau aici?

| RainboyDash a răspuns (pentru deea1096):

This content is currently unavailable. trimite- mi un link cu poza

| deea1096 a răspuns (pentru RainboyDash):

Am poza la avatar

| RainboyDash a răspuns (pentru deea1096):

Doamne da nu voiam poza cu tine

| RainboyDash a răspuns (pentru deea1096):

Eu iiz iceam lui Labyrinth nu tie, fitoaso

| deea1096 a răspuns (pentru RainboyDash):

Ok scuze nu am stiut la cine te referi big grin

| anonim_4396 explică (pentru Labyrinth):

How gay are you? Gayer then me?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Labyrinth):

Fygujokl

| Ame25 a răspuns:

Putini, dar mai sunt

| neutrino a răspuns:

De existat exista, dar nu cred ca o "fitoasa" are sanse la un astfel de baiat.

| deea1096 a răspuns (pentru neutrino):

Dar nu sunt fitoasa sad

| Dariusuu a răspuns:

Doamne ce intrebari pui...

De ce nu te intrebi daca meriti baieti cuminti?

Sau tu te uiti doar la frumusetea exterioara?

p.s Adevarul e ca majoritatea baietilor nici nu au ce iubii.

| deea1096 a răspuns (pentru Dariusuu):

Crede-ma ca nu sunt urata deloc si chiar stiu sa iubesc si conteaza si frumusetea exterioara normal

| Dariusuu a răspuns (pentru deea1096):

Ma bucur ca esti de acord cu mine

| dragos9234 a răspuns:

Eu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te asigur ca sunt destui si nu conteaza tara.

Răspuns utilizator avertizat
| Labyrinth a răspuns:

Dacă eşti fiţoasă fii sigură că niciun băiat nu se uită la tine decât dacă ai ţâţe şi cur, nu pentru o relaţie serioasă. Înainte să arunci cu noroi uită-te la tine şi gândeşte. Fiecare are modul său de a percepe lucrurile, întrebarea ta e prostească şi superficială.

| deea1096 a răspuns (pentru Labyrinth):

Nu sunt fitoasa doar numele de aici este asa

| Labyrinth a răspuns (pentru deea1096):

Ah, să înţeleg că tu eşti o fiinţă blajină şi sufletistă în realitate, dar ţi-ai pus numele ăsta pe site ca să ne derutezi. Funny.

| deea1096 a răspuns (pentru Labyrinth):

Da chiar nu sunt fitoasa sun o persoana normala happy

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Ori unde sunt baieti si cu toti gresim de la ori ce natiune asa ne-a creat dumnezeu inperfecti n-are ce facem cu toti gresim si cu toti avem probleme.

| deea1096 a răspuns (pentru Roland_Szekely_1987_VBCh):

Multumesc frumos pentru raspuns. ma bucur ca exista si persoane politicoase nu ca cei de sus

| Disstrict a răspuns:

laughing sa iti raspund cu o intrebare Dar fete exista frumoase cuminti si care sa stie sa iubeasca (persoana nu banii )? Nu exista perfectiune in lumehappy

| JonnyStyle a răspuns:

Daca tu alegi doar "ambalajul" e normal sa crezi asta.

| Alexandra_Alisa_Gancea_1991 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,eu am parte de un baiat cuminte, care munceste din greu pentru ceea ce vrea sa faca si da, este si frumos, cel mai frumoshappy

| alescx a răspuns:

Dar in Romania exista fete cuminti, frumoase si care sa stie sa iubeasca? Nu. Asa ca, nici baieti nu sunt.