| Anonim0100 a întrebat:

Oare mai exista fete normale care sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce ai? Adica daca esti frumos, nu cred ca ajunge trebuie sa ai pe deasupra un bmw x6 sau mai stiu eu. Mai degraba fug la aia `` urati`` cu q7 si dupa regreta. Oare mai sunt fete cuminti si normale?

Răspuns Câştigător
| Anaad a răspuns:

Asa este, din pacate majoritatea aparent covarsitoare a fetelor din ziua de azi sunt materialiste, asta in detrimentul propriu. Cu siguranta, mai exista si fete normala, cu o personalitate bine definita si cu principii. Multa bafta!

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt...dar nu se gasesc oriunde.

| LegionarulRoman a răspuns:

Ce intelegi prin "Urati" cu q7. Adica cei frumosi vrei sa zici ca nu sunt bogati?

E un proverb romanesc:"Barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracul".

Deci, prin ceea ce esti, cred ca te referi la suflet, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| uglyCORPSEbride a răspuns:

Exista dar nu stii tu sa le cauti.

| erika04 a răspuns:

Exista inca fetele care de indragostesc de tine de cum esti de caracterul tau plin de defecte si indiferent de trecutul oricaruia dintre noi ajundem sa ne indragostim de pers pe care acum ceva timp daca o intalneai nici nu iti dadeai seama k trece pe langa tine... exista si fete care se indragostes intocmai de defectele tale si de ceea ce esti cautale cu atentie si nu vb numai de ceea ce au ele ca fizic

| BayernMunchenkpr a răspuns:

DA, dar sunt pe cale de disparitie, din pacate.