| LCD a întrebat:

Am suferit prea mult, ce se intampla daca de data asta il refuz? vrea sa ne impacam. tin foate mult la el, dar nu stie ce vrea. e pesti(ca fapt divers)

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

laughing Nu e deloc fapt divers, e chiar relevant... te inteleg, si eu am o "slabiciune" pentru pesti, dar sa stii ca au creierii terci, niciodata nu iti vor spune clar ce vor si niciodata nu vor stii ce vor.

| Just4FunHD a răspuns:

Mimi si puscariasul are drept la o a doua sansa, nu?
Zodia nu are nicio legatura. Incearca sa-i explici ca ai anumite pretentii de la el si daca nu le va respecta o sa recurgi iar la masuri drastice.

| Lora a răspuns:

Asculta-ti inima si fa ce te indruma ea.Nu lasa pe altcineva sa aleaga pentru tine, fiindca tu esti singura care stie ce e mai bine pentru tine