| anonim_4396 a întrebat:

Ce urmareste fostul meu prieten cu comportamentul lui?
Am fost o vreme cu un alt baiat, si m-a sunat sa ma intrebe daca e adevarat.
Eu nu i-am mai dat nici un semn de viata de cand ne-am despartit. De Valentine's Day m-a sunat si mi-a zis ca ma pupa, ca sunt cea mai nu stiu cum etc [complimente...]
M-am despartit de prietenul meu si el s-a oferit sa ma duca el acasa, si m-a sarutat cu forta. Apoi ne-am intalnit a doua zi in oras si a insistat iar sa ma duca acasa dar am refuzat.
Azi l-am sunat eu ca fapt divers sa vad ce face si mi-a vorbit destul de sec si putin.
Vrea sa se impace cu mine?
Eu inca tin la el si as vrea sa ne impacam, dar cand ma gandesc ca am si suferit din cauza lui...

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Eu zic ca vrea sa se impace cu tine. poate inca mai tine la tine si e gelos ca esti cu altcineva. daca mai tii la el, impacati-va.

Răspuns utilizator avertizat
| Danny_2491 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste daca sa comporta in felul asta. poate si el si-a dat seama ca a gresit sh vrea s va impakati.

daca el iubesti si iti doresti acelasi lucru atuncea fa-o.

sau cel mai bine ar fi sal intrebi tu de ce se comporta asa, ce vrea el de la tine.
cred ca asa va fi mai bine

Succes sh team pupat
Danny