| anonim_4396 a întrebat:

Am tinut foarte mult la un baiat, de fapt inca tin, dar nu stiu daca el stie asta.Am suferit si sufar in continuare foarte mult din cauza lui.As vrea, ca atunci cand nu o sa-l mai plac, sa sufere si el cat am suferit eu dupa el. De multe ori se intampla ca la final, baiatul sa sufere dupa fata si sa o vrea inapoi.Cum as putea sa-l fac si eu asa?

5 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Poti sa il ignori, si sa incepi o alta viata. nu trebuie sa stie ca suferi sau ca ai suferit, trebuie sa te vada puternica si stapana pe sine! o sa gasesti un baiat care sa iti fie alaturi, sa te iubeasca. iar atunci pentru el o sa inceapa chinul pentru ca isi va da seama ca nu a stiut sa aprecieze ceea ce a avutwinking sper sa fi bine, nici un baiat nu merita lacrima unei femei happy ai grija de tine si bafta! :*

| jimime a răspuns:

Asta e foarte simplu. Fa'i si tu ce ti'a facut el tie (cu toate ca ti'ar fi greu), dar crede'ma ca merita sacrificiul, iar daca te iubeste va simti si el ce ai simtit si tu si daca te iubeste va realiza ca a gresit enorm si probabil iti va cadea in genunchi happy

| jimime a răspuns:

"in dragoste indiferenta'i cea mai grea"
Cred ca am zis tot, nu?

| Cosminnn91 a răspuns:

Asculta,daca tii la el nu cred ca vrei sa sufere. Doar nu vrei sa faci sa sufere o persoana la care tii, pe care o iubesti. sad

| Cosminnn91 a răspuns:

Te rog mult sa-mi dai id-ul tau, chiar sunt in masura sa te inteleg si sa iti dau sfaturi.