| Punishment a întrebat:

Am tinut legatura cu o strict pe internet timp de 4 ani si in timp am ajuns sa tin la ea. Recent am aflat ca nu e cine zicea ca e, nu are 20 de ani cum credeam ci 17 si nu e fata din pozele pe care mi le-a aratat. Am ramas cu intrebarea: Cine e de fapt? Ea imi raspunse sec ca pentru noi baietii doar varsta si cum arata conteaza... Sa fie adevarat? Totusi de 4 ani si nu poate sa fie sincera in legatura cu cine e... voi fetelor ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| queen10 a răspuns:

Eu nu cred ca a fost in totalitate nesincera cu tine. In acesti 4 ani cu toate convorvirile pe care le-ati avut ai aflat multe lucruri despre ea si i-ai cunoscut adevarata personalitate. Gandeste-te un pic ca poate ea s-a simtit mai in largul ei daca ti-a dat alta poza si a spus ca are mai multi ani. Poate tine si ea la tine si cand si-a dat seama de greseala nu a putut sa iti spuna de frica sa nu te supere. Incearca sa ii explici ca nu esti ca toti ceilanti si s-ar putea sa ai o surpriza placuta. Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Un om care te minte 4 ani, ce incredere ii mai poti acorda?

| Dominicc a răspuns:

Asta ar trebui sa fie o lectie invatata si pentru restul. Trageti ideea! Invatare de mine!

| ThePunisher a răspuns:

Am trecut printr-o chestie de genu' si cel mai bun sfat este sa eviti genul asta de relatii toata viata ta, si sa-i sfatuiesti si pe altii sa evite relatiile pe internet, pentru ca se bazeaza pe niste iluzii. Tipa cu care vorbeam eu era din alt oras, si dupa cateva luni m-am dus sa ma intalnesc cu ea... nu voi spune decat ca la ora stabilita au aparut unii cu figuri dubioase prin zona, si numai faptul ca am sunat pe la vecini sa intreb una alta m-a salvat... De atunci nu-mi mai trebuie asa ceva, deci pentru binele tau, uita tot, nu iti mai pune intrebari si mergi mai departe, iar altadata sa cunosti fete in viata reala.

| crzcristina a răspuns:

Daca tu te-ai indragostit de o imagine si ai aflat ca ea nu este aceea imagine cum mai poti sustine ca esti indragostit? Probabil are probleme, se simte complexata cu anumite chestii, nu are incredere in ea si tot asa de te-a mintit. E cam greu sa deschizi o scoica doar cu degetele, daca intelegi metafora. In general baietii/barbatii pun mare accent pe fizic, pe varsta mai putin cand vor doar sex. Ea iti da raspunsurile astea pentru ca doar de tipi de genul a avut parte. Trebuie sa te intrebi, tu ce fel de tip esti? Daca consideri ca poti trece peste anumite defecte fizice, ca nu-ti pasa zic sa incerci, la un pas de a va vedea fata-n fata, doar asa poti sa-ti dai seama daca te atrage, daca vrei ceva cu ea/ de la ea.

| Tudor1212 a răspuns:

Vorbea cu tine de la 13 ani...pai daca de la 13 ani minte fii sigur ca va minte si in continuare. si sunt baiat. scuze de asta.

sfat:nu mai avea incredere in ea...dar de distractie fa putin misto si haz pe baza minciunii asteia.

| ciocolățica_8928 a răspuns:

Urat...te-a mintit timp de 4 ani.tu doar ai impresia ca tii la ea caci de fapt nu o cunosti deloc.eu as spune sa incerci sa o cunosti cum este ea de fapt, fata de 17 ani nu 20 si sa vezi si cum arata...etc.poate te vei indragosti de ea cea adevarata!
Bafta big grin