| AnonimNoName a întrebat:

Am fost cu un baiat acum 3 luni, relatia a durat o luna si o saptamana. Dupa despartire am pastrat legatura pentru ca el ma cauta. si tot cautandu-ma credeam ca vrea sa ne impacam pentru ca asa parea din felul in care imi vorbea. Intr-o seara dupa vreo luna de la despartire am vorbit despre fosta noastra relatie si el a zis "trebuie sa iti spun ceva si nu cred ca o sa iti convina" si mi-a spus ca s-a combinat cu o fata, care mie sincer nu imi era asa draga. Si in timp ce era cu ea inca ma cauta si imi zicea ca de fapt nu o place asa mult si el mi-a zis sa ne vedem intr-o zi dupa scoala. Si ne-am vazut, ne-am sarutat, si el era cu ea inca. Am tot pastrat legatura si la un moment dat m-am plictisit vazand ca inca e cu ea si vorbeste foarte frumos si cu mine..si i-am zis ca nu mai are rost sa vorbim. Nu i-am scris nu mi-a scris si apoi a vazut ceva pe ask-ul meu "mai urat" despre el si mi-a scris ca de ce am asa parere rea despre el. Am vorbit, ne-am inteles, si din nou mi-a zis ca nu o place asa mult pe prietena lui, doar ca ea il place cam mult si nu o poate lasa asa. Intr-un final s-au despartit. Si in ziua urmatoare am vorbit toata ziua si seara m-a sunat sa ma cheme la film. A venit dupa mine acasa, am mers totul a fost ok si am hotarat sa ne impacam. Totul a fost ok pana cand brusc dupa o saptamana si ceva nu mai era la fel, vorbea altfel..ne-am intalnit si a zis ca ar vrea o pauza. Si in ziua urmatoare am auzit ca deja era impreuna cu fosta. Si eu cu fosta lui m-am mai certat si de data asta i-am zis ca sunt unele chestii de care nu stie. Si i-am povestit despre intalnirile si conversatiile noastre din timpul relatiei ei cu el. Si am aflat si eu ca in saptamana asta cat am fost cu el impacata, m-a inselat cu ea. Si acum zice ca o iubeste pe ea. S-a jucat cum a vrut cu noi, si amandoua ascundeam una de alta când defapt trebuia sa spunem adevarul la timp. Acum eu cu ea ne intelegem si ea a ramas impreuna cu el. Credeti ca e iubire adevărată? Credeti ca un om se poate schimba asa brusc?
Ps: daca aveti chef de mistouri mai bine nu raspundeti :*. Am trecut peste, nu as mai fi cu el dupa toate astea, dar sunt curioasa ce parere aveti voi

Răspuns Câştigător
| dinucristian2000 a răspuns:

Pai parerea mea e ca el e un prost si ca s.a jucat cu sentimentele tale si zic sa nu mai vorbesti cu el si daca vorbesti cu ea ai grija ce vorbesti cu ea sa nu te foloseasca... parerea mea e sa fi atenta la ce discutati daca va intelegeti "bine"

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat