| alecs_2214 a întrebat:

Am tot citit "n" articole in care ma regasesc si daca cu ceva timp in urma nu intelegeam ce e aia dragostea deci clar nu intelegeam de ce atatea intrebari dupa o despartire, astazi trec fix prin aceeasi problema. dupa doi ani de relatie in care mi-am sacrificat totul chiar si pe mine am fost parasit pebtru altcineva de catre fata pe care eu o priveam ca pe o icoana.stiu ca nu am ierdut mai mult decat a pierdut ea dar totusi sufar amintirile ma rod nu pot intelege de ce sa ajuns aici mai ales ca stia bine cat de mult o iubesc nu i-am demonstrat prin cuvinte ci prin fapte.cunoasteti pe cineva care a regretat ca s-a despartit de cineva si dupa cateva luni sa se fi impacat?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,se poate intampla lucrul asta.Cu conditia ca fata de care te-ai despartit sa nu fie fericita in relatia pe care o va avea dupa tine si sa ajunga sa se gandeasca cu nostalgie la momentele bune petrecute cu tine.Cu alte cuvinte, sa ajunga sa regrete singura ca v-ati despartit.Stiu ca suferi si ca speri sa se intoarca la tine.Vei suferi inca mult timp si chiar daca rana din sufletul tau se va vindeca, va ramane cicatricea.Numai ca asa este in viata, nimic nu e intamplator, obligatoriu sau degeaba.Iti doresc sa ai puterea sa treci si peste asta!

1 răspuns:
| AnaSury a răspuns:

Da se poate intamplawinking
Daca amandoi vor impacarea se poatewinking
Nu iti pierde sperantawinking
Speranta moare ultimawinking
Tu tine cpul suswinking
Totul va fi bine`!winking