| anonim_4396 a întrebat:

Am tras age of empires III si nu stiu ce are ca nu merge l-am instalat a mers si tot nu stiu ce are ca atunci cand am citit read me zicea ca e combatibil doar cu windows xp (am vista) dar un coleg de a lu taicameu care lucreaza ca inginer din asta la calculataore zice ca nu-i adevarat ca merge cu orice windows orice joc numa ca trebuie sai faci cv si nu stiu ce a zis voi stiti? (funda + vot si + sorry for category)

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ruleaza f bine si pe vista si win7.Pasii sunt: pornesti insalarea/serialul/dupa instalare deschizi DVD-ul/deschizi folderul "crak" copiezi executabilul/paste (copiere si inlocuire) in folderul unde ai instalat jocul.Acum jocul poate rula.

1 răspuns:
| Bortas_Duduletz_1997 a răspuns:

Am donwloadat age of empires 3 si cand dau play si nu mi mai apare ma ajuta si pe mine cineva plz!