| milicki a întrebat:

Am trimis poze nud din greseala ce sa fac? Cum sa uit?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa fii pregatit pentru repercursiuni, fiindca imprastierea de nuduri este ilegala.
Suna la cine ai trimis si roaga sa stearga imediat pozele si sub nici o forma sa nu le trimita altora, findca este necaz cu politia, daca unul face publica, vreo poza.
Cat despre uitat, nu ai cum sa uiti, ca sigur iti va aduce cineva aminte, asta daca nu cumva te trezesti cu politia la usa, care iti va cere si in scris, o declaratie.

| Andreeush a răspuns:

Cui i-ai trimis?

| Sofer a răspuns:

Uiți. Pur și simplu. Dacă nu ți se vede față în ele. Nu e o problema.

| Anonima163333 a răspuns:

De ce ai trimis?

| simpluone a răspuns:

Daca erau ale tale si cineva incearca sa le foloseasca exista politie si lege. Daca nu erau ale tale atunci rogi sa le stearga si ar trebui anuntat/a si persoana din ele. In rest timpul diminueaza orice amintire iar internetul e plin de nuduri, nimeni nu prea mai se socheaza la asa ceva

| Pantagruel a răspuns:

Unde, cui?

| TAMARA2007 a răspuns:

Spovedestete