| 999999 a întrebat:

Am uitat parola de la un id.mai exista sanse ca o aflu? daca da cum?

3 răspunsuri:
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Da exista...sa schimbi parola.cand iti apare messul sa scrii ID si parola mai jos de tot ai 2 scrisuri albastre da pe cel de jos adica forggot pasword... succes

| claudiua a răspuns:

Da mai ai. O sa iti apara daca introduci o parola gresita,, forgot password,, si o sa te redirectioneze la un site yahoo unde va trebui sa scrii raspunsul la niste intrebari `pe care le-ai avut cand ti-ai facut id-ul.
Ex. Care e numele unchiului tau preferat?
Ion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie acolo jos "forgot my pasword" si dai clik pe el si gatabig grin