| availablehandyman a întrebat:

Cum aflu parola de la messenger daca am uitat-o?

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Intri pe pagina de mail ( https://login.yahoo.com/config/mail?&.src=ym&.intl=ro ) și faci click pe "V-aţi uitat ID-ul sau parola". Odată intrat aici, lași prima opțiune bifată (Am o problemă cu parola) iar apoi faci click pe următorul. Scrii id tău de messenger și scrii acel cod capcha. Dai click pe următorul și cred că o să te pună sa introduci răspunsurile la întrebările pe care le-ai setat la crearea id-ului.

| andreea1913 a răspuns:

Scrie pe internet ceva de genu change password yahoo messenger

| SpYoNu a răspuns:

Faci alt id de mess

| CodrutaSandu a răspuns:

Scrie pe internet uite asa: change password yahoo messenger