| AlEsWeEt a întrebat:

Am un baiat in scoala care mi se parea urat iar acum cand trece p langa mine am fluturi in stomac. credeti ca m-am indragostit?(funda)

Răspuns Câştigător
| adelaroman79 a răspuns:

Daca ai,, fluturi in stomac''...eu una cred ca dahappy
probabil inainte ti se parea urat ca nu te baga in seama, probabil acum cunoscandu-l mai bine, incepi sa-l placi.Bafta!:*

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu,ai mancat doar niste fluturi.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cre` ca da happy
Am patit si eu... si ma tot intrebam cu e posibil laughing

chiar si acum. singura explicatie p care o gasesc e ca. s`a intamplat un miracol thinking

| bogdang a răspuns:

Da, te-ai indragostit. Chiar de un urat (tu ai zis-o)...

| fazu a răspuns:

Da fa te-ai indragostit dai **** si dupa aia flit

| stelică2695 a răspuns:

Se uita la tine si totusi te ignora?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca doar te trec niste fiori pentru ca e o reactie chimica, nu cred ca esti indragostita

| SpongerBob a răspuns:

Gandeste-te ca nu o sa-l mai vezi niciodata(sa zicem) si daca vei simti ceva atunci da.iti placee de el dar daca nu...atunci imi pare rau. funda?