| Конфетка a întrebat:

Am un coleg de clasa, care anul trecut il iubeam mult pot sa zic.Vara am avut prieten, si am crezut ca l-am uitat. Insa cind a inceput scoala. Din nu aceeashi poveste, ne certam mereu. Dar eu il plac mult. El vorbeste cu toate fetele. indeosi cu una nou venita. Ce pot sa zic, da e mult mai dragutsa ca mine. Dar ieri cind am facut o criza de nervi din cauza ei. El mi-a zis ca o sa vb pe net.
A intrat si mi-a scris," Cei cu tine. parca ai spos ca nuts mai place de mine, ca nu o sa mai plingi din cauza mea?" Deja niam certat tare si apoi niam impacat. Insa el sa certat cu colega ceea tare. (! Ea sa cerut scuze si de lamine si dela el. ca nu a vrut sa intervina intre noi. Dar intre noi nu e nimic mai mult decit o pritenie. (((
Va rog frumos, datshimi sfaturii. am nevoie. sad
Dau fundita la cel mai bun.

2 răspunsuri:
| Razvan94 a răspuns:

'' Cei cu tine. parca ai spos ca nuts mai place de mine, ca nu o sa mai plingi din cauza mea?'' a trebuit sa citesc fraza de 6 ori ca s-o inteleg straight face...mai cresti ca din ceea ce scrii si cum scrii ai 9-10 ani...n-ai nevoie de prieten.

| Конфетка explică:

Razvan_2085 -->Desteptulee sunt clasa 9, am 16 ani.