| fantasy01 a întrebat:

Am un id vechi (carina_cris2000) si am uitat parola! Am dat la Forgot paswoord si acolo am niste intrebari secrete dar nu le mai tin minte si nici codul postal! Cum imi pot afla parola? Dau fundita! scuze categ.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Exista un soft care se numeste Mail PassView pentru diferite conturi de e-mail sau MessenPass care descopera parola la yahoo messenger si alte programe. Daca ti-ai completat adresa alternativa de e-mail, la schimbarea parolei ar trebui sa o primesti pe celalalt mail.

| fantasy01 explică:

A da si am pus si alternate email

| fantasy01 explică:

Va rog dau fundita si voturi