| username04 a întrebat:

mi am uitat parola la id.straight face...si mi cere codul. dar nu. l stiu.cum as putea sa. l aflu?
HEEELP
scuze categ

1 răspuns:
| Fllorentina a răspuns:

Din pacate nu prea poti face nimic sad
Trebuie sa iti faci alt ID.
Nu vad de ce sa te chinui atat, sa cauti "imposibilu`", mai bine iti faci un nou ID. De data asta insa esti mult mai atenta, iti faci un username pe placul tau, pui o parola mai lunga sa nu fie usor descoperita, iti pui o poza faina de profil si iti bagi in lista pe cine vrei, prieteni, familie ( cu siguranta si pe tine mai intrau "oameni " un pic mai disperati ).
CONCLUZIE : Mai bine iti faci ID nou laughing

cam atat poti face :*

Bafta happy