| deeea87 a întrebat:

Am un laptop fujitsu. si am o problema cu el. nu mi se mai aprinde becul de la wiredak ma poate ajuta ceva va rog... Raman datoare Funda :X:X
scuze categoria. Puteti sa lasati un id daca puteti sa ma ajutati happy

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Verifica daca e doar led-ul. Wireless-ul functioneaza? Ce sistem de operare ai? Ce model de Fujitsu? Vino cu detalii pe mesaj privat, sau pe mess (id-ul e acelasi pe yahoo), cred ca pot sa-ti fiu de ajutor. Succes!