| Catalin3456 a întrebat:

as vrea sa vad daca stie cineva de ce nu imi merge mausul de la laptop, are fir, nu este cu wifi. Cand bag USB in laptop nici becul de la maus nu se aprinde** VA ROG ajutati-ma DACA PUTETI** oare este o problema cu Hard driveru sau trebuie doar sa repar Hard Ware?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ori s-a ars mouse-ul, ori s-a ars portul USB (incearca alt port), ori s-a rupt firul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi și tu, nimic nu e veșnic. Mouse-ul și-a făcut datoria (poate luni/ani în șir), dar acum trebuie să-l înlocuiești cu altul. Așa se întâmplă, după o perioadă...

| K0sti a răspuns:

O fi defect?

| Florentina9210 a răspuns:

Schimba-l. Si se zice mouse-ul.

| Catalin3456 explică:

Si am incercat si cu un alt mouse.