| anonim_4396 a întrebat:

Am un Mp3 no name si cand vreau sa ascult muzica imi spune "format eror", muzica de pe el este in format Mp3 dc nu merge?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Format error nu se referă la formatul melodiilor ci la formatul tabelei de alocare.
Soluţia: Format de pe calculator (click dreapta pe drive-ul alocat - Format - full format).

Succes.

2 răspunsuri:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Pai nu e in format pentru mp3. a2a varianta e ca fisierul poate fi virusat.
de acum cauta muzica mp3 sau pentru mp3.Si eu am mp3 si mi-s-a intamplat la fel! nu avea formatul bun
iar alte melodii erau virusate dp nethappy
ideea e sa cauti si u melodiile din nou si sa le stergi pe acelea care le ai cu file erorhappy
Mai explicit:
s eu am mp3 si mi-s-a intamplat la fel
am intrbt pe cineva si m-am mai gandit cum ca file format error apare fiindca nu accepta formatul fisierului
trebuie sa stergi acel fisier si sa-l cauti in alt format pentru mp3 happy
+ca file format error= formatul fisierului eroare sau ceva de genu
sau daca apare fro data file format not supported inseamna ca nu-l suporta
Succeshappy

fundita?happy

| Tonks a răspuns:

Si mie imi apare uneori asa. incerca de pe calculator sa ii mai schimbi formatul, dar cu siguranta nu este format mp3