| anonim_4396 a întrebat:

Am un Mp3 no name si cand vreau sa ascult muzica imi spune "file eror" dc nu merge? in afara de muzica de pe al mai am nevoie de vreun fisier?

Răspuns Câştigător
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Pai nu e in format pentru mp3. a2a varianta e ca fisierul poate fi virusat.
de acum cauta muzica mp3 sau pentru mp3.Si eu am mp3 si mi-s-a intamplat la fel! nu avea formatul bun
iar alte melodii erau virusate dp nethappy
ideea e sa cauti si u melodiile din nou si sa le stergi pe acelea care le ai cu file erorhappy

2 răspunsuri:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Pai nu e in format pentru mp3. a2a varianta e ca fisierul poate fi virusat.
de acum cauta muzica mp3 sau pentru mp3.Si eu am mp3 si mi-sa intamplat lafel! nu avea formatul bun
iar alte melodii erau virusate dp nethappy
ideea e sa cauti si u melodiile din nou si sa le stergi pe acelea care le ai cu file erorhappy
Mai explicit:
s eu am mp3 si mi-sa intamplat la fel
am intrbt pe cineva si m-am mai gandit cum ca file format error apare fiindca nu accepta formatul fisierului
trebuie sa stergi acel fisier si sa-l cauti in alt format pentru mp3 happy
+ca file format error= formatul fisierului erroare sau ceva de genu
sau daca apare fro data file format not supported inseamna ca nu-l suporta
Succeshappy

funditza?happy