| barbieA a întrebat:

Am un nokia 5230, cum pot bloca si eu un nr de telefon? Sa nu mai sune la mine ca ma tot streseaza, ceva prin meniu sa pot bloca nr? Va rog e urgent!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Te salut! Si eu am acelasi tip de telefon.Si pe mine ma tot suna cineva acum cateva luni.Din pacate, nu ai cum sa'l blochezi.Telefonul nu are nicio optiune gen: Blacklist sau Lista de respingere cum au altele.Eu am inchis telefonul,iar cel ce ma stresa,din fericire, a incetat.Te sfatuiesc, daca te streseaza sa te duci la politie.Ei pot identifica numarul si pedepsi persoana...Alta solutie nu este. Sper ca te'am ajutat.