| Robertouduilihjuf a întrebat:

Cum imi deblochez un telefon Nokia 5230

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vrei să te referi la decodare ( pentru alte reţele ) sau ai avut cod şi s-a blocat ( ca urmare a introducerii greşite )?

Mai dă detalii, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| Admunssen a răspuns:

Este telefonul care costa cel mai scump la deblocare pentru ca este "afurisit". big grin
Trimite-mi IMEI la sendsomething@hotmail.com si sa-mi spui in ce retea functioneaza. La fel am nevoie sa stiu din ce tara a fost adus in cazul in cvare nu este din Romania. Traiesc cu impresia ca NU MERGE pe Orange si Telekom si ca MERGE pe Vodafone.