| XxAlexandruxX a întrebat:

Am un prieten care a facut sex cu mama lui, e ceva normal?

17 răspunsuri:
| AdelixA a răspuns:

Tie ti se pare morma? WTF Ii maicata ce naiba? Nu logic ca nu.Trimitel la Socola ca-i faci un bine...

| 211wasgnij a răspuns:

Este ceva normal ce a facut el, doar ca are nevoie urgenta de un control psihiatric, poate si ma-sa. Nu conteaza cauza, nici circumstantele, daca s-a intamplat, e ceva destul de grav.
Recomand castrarea chimica la amandoi pana nu iese vreo progenitura din ei cu trei picioare si un ochi.
Sincer, imi vine greu de crezut ca se mai intampla asemenea fapte in secolul nostru.

| iustin1992 a răspuns:

Toti va luati de el dar cred ca maicasa e de vina

el copil naiv a crezut ca e bine
maicasa trebuie dusa la socola.

| CraciunMarius2012 a răspuns:

bine spus 211wasgnij tonguetonguetongue big grin

| Issaa a răspuns:

Nu mi se pare a fi ceva normal. Cu mamam lui, nu putea cu vreo pustoaica de varsta lui? LOL

| xvladx1234 a răspuns:

Bine ca nu a facut-o si cu taicasu in grup toti 3laughing))

| Moler a răspuns:

Nu, nu e normal. trebuie contactat departamentul de servicii funebre

| AddXf a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! e logic ca nuuuuuuu...nu'mi pot imagina cum cineva poate face asa ceva :O :O :O

| LWikErR a răspuns:

Normal ca nu sper ca nu esti tu acela

| RozulInvingeNegrul a răspuns:

Tu ce parere ai?
P.S : Intrebare fara sens. :*

| 05Alinnn1234 a răspuns:

Și wu vreau sa fac sex cu mama mea...și am fantezii cu ea.

| pyxye a răspuns:

Acum poti sa ii spui oficial sa intre in p**** masii, si nu normal ca nu e normal, vrea cumvasa fie nascut din nousmug sau sa isi faca un frate si sa fie tata?

| flaviii07 a răspuns:

Da foarte normal! crede-malaughing

| Amaliagb a răspuns (pentru flaviii07):

Ce baietsasa rolling on the floor)))))

| flaviii07 a răspuns (pentru Amaliagb):

Ce ai mai?

| Amaliagb a răspuns (pentru flaviii07):

Nu am nimic, doar ma amuza raspunsul tau. era ironic nu?big grin

| flaviii07 a răspuns (pentru Amaliagb):

Normal ca era ironichappy