| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care ma tot chema pe afara, iar eu eram tot ocupată și nu puteam ieși. Acum într-o zi m-a întrebat dacă sunt liberă, i-am zis ca da, dar nu am chef sa ies si daca nu poate in următoarele zile. A zis ca nu si sa iesim in ziua respectiva si i-am mai spus odata ca nu am chef si acum s-a supărat pe mine, nici nu-mi mai scrie, nici nimic. Ce sa fac sa ma ierte? Nu cred ca dacă il chem eu o sa ii treaca si cred ca o sa spuna 'nu'. Ofer funda!

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca si la faze de genu cerem ajutor, e vai de capu nostru, avem nuci in loc de creier...
Macar folosim ultimu neuron sa punem la "dragoste si sex" vede lumea mai repede.
Foarte inteligent happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Trimite-i un mesaj prin care sa-i explici ca in ultima perioada te-ai confruntat cu o stare mai aparte dar acum ti-ai revenit si il rogi sa fie intelegator si de asemenea ca semn de prietenie sa-ti ofere o iesire/plimbare numai in 2, atunci cand va putea si/sau dori, fiindca tu esti...intelegatoare. Succes! big grin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Avand in vedere ca il tot refuzai, s-a resemnat. O sa-i treaca.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Ai greșit și s-a supărat pentru că ai dat de înțeles că nu ești ocupată ci pur și simplu nu vrei să ieși. Sincer cum ai putut să-i spui pur și simplu că nu ai chef? Trebuia să zici zici că ești ocupată și că nu știi când vei fi liberă... Dacă vrei să te împaci cu el trebuie să inventezi și tu o scuză, spui că te supărase mama că te-a certat și erai puțin nervoasă. Sau zici că nu te-ai simțit tu bine.

| Eduard196 a răspuns:

Incearca sa il chemi si lasa odata indoielile astea

| AndradaElena666 a răspuns:

Hei!
Poate ar trebui sa ii explici ca ai fost ocupata zilele astea si poate chiar nu ai fost in apele tale. Propune-i sa iesiti cat de curand, cand puteti amandoi. Succes!