| Oliiviiiia a întrebat:

Am un prieten de 3 luni si ceva si se apropie ziua lui. Ce as putea sa-i fac cadou, ceva sa nu fie nici foarte scump dar sa il impresioneze :* Eu ma gandeam la un ursulet cu ceva inimioara, dar mi se pare prea copilaresc sau la un ceas, doar ca nu de mult mi-a sous ca si-a cumparat unul. Nu am idei asa ca va rog sa va spuneti parerea....Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Denisuca21 a răspuns:

Poti scoate o poza cu voi doi=80 de bani si cumpara o rama foto simpla =15 lei!
Sau ii poti lua o pereche de manusi, sau fular! O curea!
Un parfum de pe la Avon.
Un pulover! Funda?

| alynushhhh a răspuns:

Salut,cauta un magazin in oras la tine, care sa imprime poze pe, pernute..adica iti trebuie o fata de perna alba(acum depinde si de ce dimensiuni vrei sa fie perna), fara impremeuri, mergi cu ea si cu poza care o vrei pe perna, si ce mai vrei tu sa scrie pe ea si gata.happyplus ca nu e foarte costisitor si il vei surprinde garantat! sper ca ti-am fost de folos.

| Paul_Bontas_1990 a răspuns:

Clar un ceas. Incearca http://bubu-store.ro