| Ancutza_6190 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu de ziua lui? Suntem de 1 an si 8 luni impreua si de obicei ne facem cadouri de Craciun, zile de nastere sau cand am facut impreuna un an. I-am facut si perinita in forma de inimioara iar in mijloc o poza cu noi 2, i-am facut un tablou tot cu noi 2, de ziua lui i-am cumparat un ceas daniel klein si cred ca, cam atat? dupa ziua lui urmeaza ziua cand facem 2 ani impreuna? Ce cadou sa ii iau atunci?sad Sfatuiti-ma va rog ca numai am ideisad

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Greu laughing duceti va un wekeend undeva. dp un an si 8 luni, deja sunteti ft apropiati, asa ca puteti sa vb unul cu altul despre asta, sigur isi doreste ceva. scrie o poezie din suflet. dar nu copiata shame on you

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cartea pe care si-o doreste cel mai mult. E un cadou care nu poate da gres.

| soseta ucigasa a răspuns:

Un cal

| lololololol a răspuns:

Parfu, carte DVD, sau daca vrei ceva facut de manuta ta, downloadezi windows movie maker( daca nu il ai in PC) si faci un filmuletz cu voi 2 si il privitzi atunci cand sarbatoritzihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce zici de un tablou cu voi doi, sau o perna, tricou sau cana personalizata...nici eu nu am nici o idee ce sa-i cumpar de ziua iubitului meu...eu am 11 ani si clar, nu multi bani la dispozitie. m-am gandit la ceva parfum, dar nu stiu ce parfumuri ii plac, mai ales ca a fost dragoste la prima vedere si suntem de nici 2 saptamana. impreuna...am nevoie de ideiii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am intrat in pana de idei... Dupa 5 ani de cand suntem impreuna eu ce sa mai zic laughing. Are toate chestiile posibile asa ca m-am gandit sa ii cumpar eu tortulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tort cu poza voastra de la Piticot nu e nici f scump si gata...ai scapat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea face un telefon
sau ceva la care ti tu de exemplu-un lantisor de aur sau cam asa ceva