| PurpleAngel a întrebat:

Help! am ramas in pana de idei. Se apropie ziua fostului meu prieten. Am fost impreuna 5 luni si apoi ne-am despartit dintr-o prostie. In fine. Au trecut deja aproape 2 luni de cand suntem despartiti dar am ramas prieteni si acum se apropie ziua lui de nastere si nu am nici cea mai mica idee pentru un cadou! Nu vreau sa fie ceva nici prea scump dar nici prea ieftin! Voi ce idei aveti? Ce as putea sa ii iau?big grin sad sad sad

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oferi fostului?
Un sms scurt: La mulți ani!
Nu mai este nimic între voi.
Pa, pa.

| DorelSudoru a răspuns:

Depinde ce inseamna sscump:Ceas; ceva simbolic; sau ceva ce stii ca sar dori sau iar place sau ca si cadou ia-ti inima-n dinti si zii ca vrei sa te impaci cu el si gata xD

| Buffy08 a răspuns:

thinking un ceas. nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti in general se uita la utilitatea cadoului... asa ca spuma de ras lame de barberit tot timpul sunt necesare... happy un fular si manusi ca inca e frig afara sau chiar o pereche de pantaloni scurti de dormit, stil american, acesta e lucru de care m-am bucurat ultma data