| dragutza_4314 a întrebat:

Am un prieten si el vrea sa ne sarutam, dar nu ma mai sarutat si nu stiu adica stiu ca ii ceva pe moment da... adica nu stiu ce as putea s afc va rog ajutati-ma... funda:*

Răspuns Câştigător
| mylifedance a răspuns:

... si eu ma gandeam la asta prima data... hmm daca nu o sa'i placa cum sarut sau altele. Dar fa'ti putin curaj si nu vei avea nimic de pierdut, o sa-ti placa dupa ai sa vezi, lasate dusa de el :* fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| BlueLine a răspuns:

Ia`ti inima`n dinti si asteapta momentulbatting eyelashes Nici eu nu stiam ce sa fac si cum sa fac pana la acel moment si dupa nu ma mai saturam laughing