| anneblackberry a întrebat:

Am un prieten ...si el vrea sa ne sarutam... dar eu nu m-am sarutat niciodata cu vreun baiat Ar fi bine sa-i spun asta? Oare m-ar intelege?

Răspuns Câştigător
| CiicxuBăă a răspuns:

Nu ii spui nimic happy Crede-ma, asa eram si eu. Daca nu ai curaj poti face un lucru. va strangeti mai multi prieteni si jucati "adevar si provocare". vorbesti cu unul din ei sa ii puna provocare tipului sa te sarute. Iar tu nu trebuie sa faci nimic decat sa iti atingi buzele de buzele lui. Atata agitatie pentru un lucru simplu si frumos, nu? Si eu spuneam ca e greu, dar e mai simplu decat crezi! Si daca nu vrei sa te saruti cu baiatul respectiv, cand o vei face? Mai bine de acum, ca sa stii macar cum se face, altfel unii isi vor bate joc de tine. Ceva gen. "aa, tu nu te.ai pupat niciodata cu nimeni?laughing". Cam asa vor facewinking
Bafta! :*

| anneblackberry explică (pentru CiicxuBăă):

Mersi pentru ajutor

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sincer ar fi chiar penibil pentru tine ca fata sa nu te saruti cu el, mai ales daca este si prietenul tau...

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu ii spune nimic, va sarutati si gata! Ce mare branza?

| ZuzyAnD a răspuns:

Cu siguranta te va intelege...pana la urma sarutul e un lucru frumos.
Lasa-te purtata de val.nu e nimic rau in faptul ca nu te-ai sarutat pana acum sau ca o sa te saruti de acum.
Lasa-l sa te sarute.
O sa vezi ca o sa mai vreihee hee
bafta:*