| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu daca un baiat isi da seama ca nu sti sa saruti? eu m-am sarutat decat de 2 ori pana acum si nu stiu sa sarut! dar pe baiat l-am mintit ca am stat cu multi baieti sad help ce ma fac cand o sa ne sarutam? va rog sa nu radeti si sa ma ajutati! sum sa sarut bine? cum sa fac exercitii? :-s

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai facut o greseala ca l-ai mintit, te faci 'posta' singurahappy
Nu e nicio problema ca nu sti sa saruti, puteai sa ii spui asta ca nu era moarte de om!

| catthshshshs a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat! Exerseaza si ai incredere in tinewinking

| cosima11 a răspuns:

Pai, lasa`te purtata de val si o sa vezi ca o sa fie bine.toate vin de la sine. nu uita ca nimeni nu s`a nascut invatat:p

| Dan_Tm a răspuns:

Iti faci griji fara rost.Incearca sa fi relaxata si totul va merge de la sine.

| roben174 a răspuns:

Vaiii... nu te speria de ast just pur si simplu saruta-l cu problema asta am avut si eu deaface. Pur si simplu ii bagi limba in gura (la french kiss cel mai des folosit) ...nu exista nu stiu sa sarut fiecare saruta in felul lui

| Zorro a răspuns:

Pai cel mai bine o sa faci exercitii sarutandu. te cu el si lasa te purtata de val o sa vina totul de la sinewinking

| baietzelu a răspuns:

Exercitii faci cu o persoana umana.Si nu e bine sa minti, ca-ti creste nasuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și crezi că ai facut un lucru bun când i-ai zis că ai avut mulți băieți?
Eu m-aș fi uitat cruciș la tine și cel mai probabil te-aș fi lăsat acolo, să te sărute alții.
Și asta mai ales că nici nu pari mai mare de 16 ani, iar "mulți băieți" la vârsta asta numai avantaje nu-ți aduce.

| luckyme a răspuns:

Eu cred ca, daca iubesti mult tipul cred ca trebuie sa te lasi purtata de valwinking...totul vine de la sine, alsa-l sa te sarute si o sa inveti, o sa vezihappy:*...mult succes