| deutszaandreutzsa a întrebat:

Am un telefon touch screen mic albastru alcatel si ma suna tot felul de necunscuti...crying cum pot sa blochez sa ma sune? spuneti fiecare pas va rog

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cea mai buna solutie. Iti schimbi cartela:*

| aurora50scumpika a răspuns:

Nu ai cum sa blochezi telefonul, ci doar sa blochezii apelurile de primire.dar nu vei putea sa primesti nici un apel.pentru a afla mai multe informatii despre acest serviciu suna la relatii cu clientii,, dar cred ca cel mai bine e sa-ti schimbi cartela si ai grija a doua oara cui ii dai nr de tel.PA :* Ai grija de tine