| JadeMallow a întrebat:

Am o problema! Cineva ma suna pe necunoscut de cateva zile :-s. De fiecare data inchid.
Cum pot sa-l blochez? Am incercat cu call blocker, dar nu am reusit. [ Am telefon Alcatel 991 one touch ].
Funda big hug!

Răspuns Câştigător
| intelegatoarea a răspuns:

Incearca la setari apeluri si blocheaza apeluri..sau incearca sa mergi la cosmote. Orange. Vodafone.happy vezi u..depinde in ce retea esti si restul.

| JadeMallow explică (pentru intelegatoarea):

Multumesc. Am mers la cei de la Orange si am rezolvat happy.

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Raspunde si vezi ce vrea. Daca e o gluma proasta poti merge la politie. Daca tot continua cu prostiile nu ai decat sa iti schimbi numarul straight face Nu stiu altfel nu am auzit de chestia cu blocatul numerelor de telefon...

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Asta am patit si eu dar pana la urma am raspuns si am intrebat cine e sidc ma suna a spus ca e o fata si i-am spus sa nu ma mai sune. M-a sunat iar apoi nu a mai vorbit cand am raspuns si am schimbat cartela pentru 3-5 zile apoi am pus-o la loc si am scapat sper ca te-am ajutat.