| VrRos71 a întrebat:

Am văzut multe fete care se sărută pe buze. Ce înseamnă asta și care e faza? Nu le mai plac băieții? ????????Pe noi ne lasă cu buzele uscate și preferă să se pupe între elelaughing

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vor sa ne excite

| Violleta2022 a răspuns:

Este o perpetuare a copilariei. nimic serios, doar joaca de fetite si adolescente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un gest pițiponcesc.

| Cheo0S a răspuns:

Eu n-am vazut nici unde. Schimba-ti anturajele.

| sunt0anonima a răspuns:

Probabil fetele acelea erau bisexuale sau lesbi. După părerea mea nu e nimic ieșit din comun sa alegi cu cine îți împărtășești sentimentele.
Dacă le mai plac băieții.ei, întreabă le pe ele

| Emma24dsxd a răspuns:

Nici eu nu inteleg acest lucru.mi se pare depasit.ok e cea mai buna prietena dar nu as face acest gest ..nu ma atrage laughing mna fiecare cu placerile lui

| Amali23a a răspuns:

Fetele se pupa intre ele din prietenie e ca si pupicul pe obraz, e si mai fain sa te pupi cu o fata ca nu i vreo obligatie, daca ele va pupa pe voi deja va faceti filme ca o sa aveti vreo relatie sau ca o sa ajungeti mai departe "sti unde vreau sa bat"

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Nu toata lumea este heterosexuala pe planeta asta. Cum unora le place sa se sarute cu baietii, alte fete prefera sa se sarute cu fetele pentru ca aste le excita pe ele. Nu inseamna ca trebuie sa judecam sau sa ne plangem ca "ne lasa cu buzele uscate" pentru ca in medie doar 3.5% din oamenii peste 18 ani din lume sunt homosexuali.
Mult succes!

| itsaboutdrive a răspuns:

Sexualitatea e ceva ce are fiecare persoana, nu toti o avem la fel. Daca acele fete sunt queer, lesbi, bi, etc, nu e treaba ta să te oftici. Până la urmă vremurile s-au schimbat. Existau si înainte doar că erau ascunși toți cei din lgbtq+. Următoarea dată încearcă să te porți adecvat cu o fată și poate primești și tu un sărut.