| PauLInna a întrebat:

Intreabare PENTRU BAIETI....Cum va plac voua buzele la o fata si care fel de buze va excita cel mai mult? Buzele subtiri sau buzele groase? Cat de mult va excita cand sa uitati la buzele unei fete? DAU FUNDA...Va multumesckiss

Răspuns Câştigător
| LauraHM a răspuns:

Nu sunt baiat dar sper sa nu te deranjeze raspunsu meu dar imi dau si eu cu parerea. Eu zic ca e clar ca baietilor le plac buzele mari si mai carnoase(dar sa fie naturale sau cel putin sa para naturale), cu siguranta nu vor buzele deformate de acid hialuronic. La fel sta treaba si cu sanii. Daca ai buzele subtiti nu inseamna ca nu poti excita un baiat, degeaba ai niste buze sexy si carnoase daca in rest nu ai nimic. Deci buzele sunt o mica parte din frumusetea si sexualitatea unei femei... Daca vrem sa excitam cu adevarat un baiat trebuie sa muncim si noi la preludiu si la actul sexual nu doar sa stam intinse cu buzele tuguiate(sigur baietii nu vor asta).

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fie carnoasa sa am ce musca din ele

| mihai69 a răspuns:

Ai uitat să specifici clar la care anume dintre cele trei perechi de buze ale unei fete se referă întrebarea ta...

| T0T a răspuns:

Subtiri sau potrivite. Nu prea îmi plac botoasele.

| Lawliet14 a răspuns:

Alea carnoase ca ale Angelinei laughing dar nu conteaza prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buzele mai mari gen Angelina Jolie

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pretenţii.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Sunt chestii simple care imi plac la o fata. Nu sunt tampit sa aleg o fata doar dupa chestiile astea. Daca era asa doar pe Shakira as fi vrut-o laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Buuun.laughing

| MrLucas a răspuns:

Mie unul imi plac cele normale, nici groase nici subtiri iar excitatia...hmm..depinde ce face cu ele!

| GoldenKing a răspuns:

Subtiri sau normale