| Ashima a întrebat:

Am visat ca eram intr-o scoala si eram cu un prieten.Trece o fata de care imi place si se opreste parca ceva mo impins sau curaj nu mai stiu am imbratisat-o dar amandoi eram timizi si am inceput sa ne sarutam dar amandoi ne-am apropiat foarte usor buzele, amandoi eram timizi.Ce ar insemna, nu e prima oara cand visez persoana asta.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ce sa insemne?
Probabil te gandesti non stop la ea si de aia o si visezi.
Baga-te pe ea in realwinking daca o placi asa tarewinking

| Ashima explică (pentru alina2k18):

Da,dar nu stiu daca ma place..Inainte se uita mai non stop la mine de ex vb cu un prieten dar mai mult se uita la mine, se tot baga in mine coate.etc.
Si i-am scris pe Facebook Ce faci?
O dat cu seen
Dupa i-am scris ca vreau sa vb ceva cu ea si dupa vreo 2 saptamani BLOCK
Habar nu am...si dupa cand mo vazut pe strada mo salutat e prima oara cand ma saluta ea si mi-a spus ca trebuie sa se duca la o prietena comuna nu stiu ce sa ii faca unghii habar nu am niste chestii care nu prea ma interesau?