| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De un an si ceva imi place de un coleg..La inceput i-a placut si lui de mine, vorbeam pe mess desi la scoala eram foarte timizi.Mda..pana cand eu "l-am refuzat".De atunci a trecut destula vreme., nu credeam ca imi mai place de el, dar il tot visez si ma tot gandesc la el.straight faceDeci cred ca il plac.La scoala nu vorbim..suntem foarte timizi unul cu celalalt..de exemplu daca el se uita la mine si intorc capul si il vad imediat intoarce capul..si eu la fel.De ce? Pur si simplu..cand se apropie de mine imi bate inima tare si ma emotionez..si daca il privesc in ochi x_x.Pe mess vorbim rar..si doar de scoala..cand ma placea nu era asa..ma baga el in seama.Acum as vrea sa pot vorbii cu el..sa aflu daca ma place, dar nici macar pe mess n-am curaj sa vorbesc cu el.La scoala nu vorbim deloc, ne evitam si etc. Daca nu ma mai place atunci de ce se comporta asa cu mine? De ce nu vorbeste cu mine ca, cu ceilalti colegi? De ce nu se poate uita in ochii mei sau sa vorbim normal?straight faceDe cand suntem colegi daca am vorbit in viata reala 3 propozitii.laughingApp..cand mai vorbeam eu cu un coleg si radeam se baga si el repede in seama cu acel coleg.laughingOare era gelos? Amandoi ne evitam.Ce pot face? Ce sa vorbesc cu el? Cum sa ma bag in seama cu el? Ce sa-i spun in conversatiile de pe mess..pentru ca pur si simplu nu stiu ce sa vorbim! Merci.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreba-l da ca ii place lui de o fata.Si el probabil ca iti va spune intrabal asta pe mess da ca iti spune poate va zice de tine si mai intreaba-l pe mess de ce nu vrea sa vorbeasca cu tine.Sigur te place fai un cadou doar da ca vrei tu.happy

| bowwow970 a răspuns:

De ce *** l'ai refuzat daca iti placea de el in pajtele lu coana ma'ta?