| chiftelutza a întrebat:

Am visat ca un baiat mi-a spus ca ii e dor de mine si ca ma iubeste, apoi mi-a zis ca acesta e un vis dar si in realitate simte acelasi lucru. ce inseamna asta?big grin

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai nu e ortodox sa crezi in vise,asa si scrie,sa nu dam crezare viselor,dar mie de ex,mii se intampla sa visez de ex o nuca si a doua zi,terc pe langa o taraba unde se vand buci.
Deci,o legatura tot exista si noi ori ar fi ne gandim,la semnificatia visului,asa ca,fiecare crede ce vrea.
Visul tau e ok,asa ca poti crede in el, asa as face si eu, sau cel putin m as gandi.ce e adevarat.
T pup!