| soseno a întrebat:

Daca imi spune ca nu stie ce simte si totusi il prind ca se uita la mine, inseamna ca ma place? Aa. Cand ma vede ca ma uit la el se intoarce repede.

Inca ceva: L-am visat. Si ne sarutam. Asta inseamna ca si el ma iubeste sau e doar imaginatia mea?

Răspuns Câştigător
| mirukamiki a răspuns:

Nu vreau sa te supar dar asta nu inseamna neaparat ca te iubeste...subconstientul tau stie ca tu iti doresti asta si de aceea proiecteaza in vis astfel de imagini