| MrsBrunetzyka a întrebat:

Am visat in diferite zile k ma sarutam cu diferiti baieti! Cu niste baieti cu care nu ma prea cunosc cu ei... Deabea daca stiim cum ne cheama. @ Am avut de 3 ori asemenea vise!
Iar azi, nu stiu de ce. maine nu am nimic planificat, nu fac nimic important dar de abia astept sa vine ziua de maine! parca nu mai trece ziua de azi sa vina cea de maine! de abia astept, si nu stiu de ce! ce o fi cu entuziasmul asta? este vreo semnificatie in toate astea?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.

| mihai19d a răspuns:

Ti-a placut sentimentul si de asta astepti happy Probabil o sa cunosti pe cineva mai special curand daca ai astfel de vise.