| deedee_8487 a întrebat:

Cum as putea face sa am un prieten la scoala de cativa ani imi tot plac diferiti baieti pe care nu-i cunosc insa ii vad prin curtea scolii...la unu sentimentul e reciproc dar alti nici nu stiu ca exist insa nici unul nu a avut curajul sa ma intrebe cum ma cheama sau chesti din astea pentru a ma cunoaste. Uneori incerc eu sa vorbesc cu ei dar nu stiu eu sunt mai rusinoasa cu baieti cand ii cunosc si nu stiu ce ar trebui sa fac.va rog sa ma sfatuiti si pe mine ca eu chiar nu stiu ce sa fac...

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

In primul rand, va cunostinta cu ei prin prieteni comuni. Le iei id-ul sau numarul de telefon. Ii inviti pe teren neutru; gen pe terenul de bascket si intre doua cosuri, flirtatismug
Testata metodawhistling