| anonimaemo14 a întrebat:

Am visat odata ca m-am culcat cu cel mai bun prieten.de ce oare?
inseamna ceva?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| andru8700 a răspuns:

Nu,visele astea apar cand te gandesti la o anumita persoana insistent.Si eu aveam aceeasi problema dar am fost la psiholog si mi-a zis.

| nicaruaga a răspuns:

Intr-un dictionar al viselor probabil o sa iti zica ca o sa castigi multi bani, sau ca ai hepatita.

1. simti nevoia sa faci sex, si subconstientul tau manifesta asta in vise, si se interactioneaza cu prietenul tau in vis, deoarece e probabil baiatul cu care petreci cel mai mult timo

2. asta e varianta cea mai probabila, iti place de respectiv mai mult decat de un prieten, in subconstient probabil simti ceva pentru el, si esti atrasa sexual de elwinking, gandeste-te la asta

| Alișa00000000000 a răspuns:

Inseamna ca prietenul acela al tau.se gandeste foarte mult la tinetongue[felicitarihee hee]

| marian2011 a răspuns:

Cica visele au o semnificatie...eu am o carte si imi zice majoritatea viselor ce semnifica...iar la tine ar putea fi intr-un caz ca iti doresti sa faci acel lucru tongue

| Vooortex a răspuns:

Buna. Inseamna ca in curand te vei culca cu acel prieten.

| Carllla a răspuns:

Visurile nu reflecta intotdeauna realitatea.S-ar putea sa fie un semn ca vei avea o relatie cu el, cine stie sau pur si simplu sa fi aratat sentimentele voastre reciproce. Xcum, nu te lua never dupa visuri, viziuni, doar Dumnezeu stie ce se va intampla! Kisses!>big grin

| Dσℓℓу a răspuns:

Vise de noapte. odata am visat si eu ca innotam intr-o piscina si faceam dragoste ca iubitu`meu actualu` de atuncilaughing.dar na totusi visele inseacumna ceva

| LoveAgain a răspuns:

Nu tu prin vise iti exprimi gandurile, dorintele. Te descarci ca sa spunem asawinking

| MaThoL a răspuns:

Visele sunt o parte a creierului care ramane treaza...deci tu te gandeai la acel lucru in somn...