| mishu_5708 a întrebat:

Am voie sa ma uita la filme porno in saptamana asta? ca am inteles cu masturbarea dar macar la filme am voie? vreau un raspuns cinstit

Răspuns Câştigător
| ciupyx a răspuns:

Nu ai voie. citeste articolul de aici http://artaseductiei.ro/......-partea-i/

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu,ca filmele porno sunt de dulce, contin multe oua si lactate

| NickiMinaj a răspuns:

Raspuns : doar la alea cu, calugarite.

| Ingerash a răspuns:

Nu,nu ai voie, abtine-te si tu.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Evident ca NU!

| mistakeofyourlife a răspuns:

Filme porno inseamna masturbare. happyNu cred ca te poate obliga nimeni sa nu te uiti, dar trebuie sa te gandesti la tine in primul rand. Chiar te-ai simti bine stiind ca in aceesi saptamana Iisus s-a rastignit pentru tine? raised eyebrows Daca esti ok, go on! Nobody can stop you!happy

| bengal a răspuns:

Ai si tu rabdare ca este Postul Pastelui; poti sa-i dai bataie de saptamana viitoare, ca na-i sa mori.