| Denly a întrebat:

Fetele se uita la filme porno? Au vizionat macar o data, poate din curiozitate?

11 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Normal ca se uita.Eu azi m-am uitat la un film ca sa invat ceva nou din el laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru dannys):

Și ce ai învățat?

| BogdanBz a răspuns (pentru LoveSleep):

Ca e bine sa o ia si cu stanga laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru BogdanBz):

Cu orice, doar s-o ia

| dannys a răspuns (pentru BogdanBz):

Cu stanga cu dreapta asta conteaza mai putin, important este sa stiu cum sa o iau.tongue

| dannys a răspuns (pentru LoveSleep):

Curios mai esti...

| sweetys a răspuns:

Tata lumea se uita la filme porno si toata lumea s-a masturbat macar o data cand a vizionat asa ceva. Este si un studiu facut pe la americani, si cam asta reiese. Deci daca ai un/o prieten/a care neaga una din cele doua actiuni si are peste 16 ani sa nu il/ o crede/crezi.

| sofisis a răspuns:

Da, se uita. Logic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stiu ele ca unii o au prea mica laughing? Gandeste

| PsyhoChild a răspuns:

Da se uita.Chiar toate.Nicio fata nu este usa de biserica.Eu am gasit la sora mea in telefon big black dick.Deci...

| BogdanBz a răspuns:

Oamenii care spun ca nu se uita la filme porno, nu se masturbeaza sau nu se gandesc la sex de macar de 2-3 ori pe zi, sunt cei mai ipocriti oameni si nu as vrea sa am de-a face cu asa ceva. Suntem oameni si nevoia de a te reproduce e una din nevoile fundamentale ale omului.