| Cshyyyyy a întrebat:

Am vorbit cu o fata si am intrebat-o ce parere are despre mine si ea a zis "una buna" ce inseamna? e interesata de mine oare? :-(

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Cred că ea a încercat să te bage în zona de prietenie, adică te apreciază ca persoană dar nu ar fi dispusă să aveți o relație. Dar dacă tu consideri că e interesată de tine, poți vorbi cu ea (față în față) despre asta ca să afli ce simte ea cu adevărat.

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Daca zicea "niciuna" atunci nu era intetesata de tine, asa insa, te lasa sa iti incerci norocul. Ce mai astepti?!

| SkyPilot a răspuns:

Nu inseamna nimic, este un raspuns politicos. Invit-o la plimbare sau la suc si dupa cateva intalniri vei afla daca e interesata sau nu.

| Xpressurself a răspuns:

Ti-a raspuns la intrebare. are o parere buna despre tine. ca sa-ti raspund, tu esti interesat de o persoana despre care ai o parere rea? binenteles ca te place ca prieten. continua sa te porti frumos cu ea, invit-o sa va plimbati impreuna, sa povestiti si sa va cunoasteti mai bine.

| anonima0101 a răspuns:

Vrea sa fiti impreuna, dupa sa va casatoriti sa faceti 5 copii si sa traiti intr-o pestera din muntii Alpi big grin deci nu o pierde, ai un viitor stralucit alaturi de ea.

| Teodora69 a răspuns:

Din moment ce are o parere buna despre tine, incearca sa te apropii de ea. Mult succes!