| ThePowerlifter a întrebat:

Aseara pe la 9:50-10:00 am vorbit cu o fata de 14 ani online pe facebook si am facut cunostinta. Am vorbit frumos cu ea si despre ea, am mai zis si despre mine in subiectele respective, ma rog. La inceput a fost interesata cine sunt, dupa nu a mai mers chiar asa. A iesit de vreo doua ori si a intrat la loc si a mai vorbit cu mine, iar dupa a treia oara a iesit definitiv, dar mi-a vazut mesajele, in afara de ultimul in care am intrebat-o unde va viziona star wars. Eu am stilul de a detalia un pic discutia, dupa care o intreb altceva. Ce parere aveti despre asta? A iesit din cauza orei, a parintilor, sau a incercat sa ma evite(fapt care este ciudat deoarece la inceput, s-a aratat interesata de mine, dar numai in intrebari basic, dupa care am condus eu conversatia)?

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Depinde...cat era ceasul cand ati vorbit? Depinde si ce stare avea.Depind mai multi factori.Sa nu insisti prea mult cand vorbesti cu o fata ca o sa te creada disperat. Vorbiti asa un pic la inceput, si vezi daca ea o sa iti dea mesaj daca tu nu ii dai. Daca nu iti da atunci nu e interesata de tine si nu are rost sa mai iti pierzi timpul cu ea.Un exemplu cum a fost la mine..am vorbit cu o fata cateva zile, numai eu porneam sa vorbim..si 2 zile nu am mai vorbit cu ea. Dupa ea incepea sa imi dea mesaje ca ii era dor sa vorbeasca cu mine.Acum suntem prieteni foarte apropiati.Deci,in concluzie, nu te implica prea mult.Vezi daca o intereseaza pe ea. Daca iti da mesaje etc... daca nu, du-te la alta. Baftawinking

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ultima varianta este cea mai plauzibila.

| Emilian65 a răspuns:

A iesit din cauza ta. S-a saturat sa vorbesti mult si fara rost.

| R0R0 a răspuns:

Poate din toate motivele enumerate de tine mai sus.

| En3Rgi a răspuns:

Ah.uita prima intrebare, nu am vazut ca ai pus ora.Pai depinde, pentru o fata de 14 ani poate sa fie tarziu, pentru altele nu.Acum fiecare e in felul ei si cum o lasa parintii.Pana la urma porneste tu sa vorbesti cu ea cateva zile la rand... dupa nu ii mai da mesaje. Daca o sa iti dea ea dupa e bine, daca nu, pa.