| g3orgy a întrebat:

Am vorbit cu prietenul meu despre sex si m-am excitat oarecum iar in zona genitala am simtit o oarecare durere e normal? mentionez ca am 14 ani

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Excitatia nefinalizata cu orgasm poate da usoare dureri pelvine.

| marrr a răspuns:

Haha, ce m-a facut sa rad cel ce a raspuns inaintelaughing. Cica ti s-a rupt uterul pentru ca ai vorbit doar despre asa ceva. In orice caz, e vorba de himen, dar daca n-ati facut nimic, nu ti s-a rupt/fisurat. Doar te-ai excitat, se intampla.

| νєησм a răspuns:

Da e normal asta inseamna ca tea dezvirginat. uterul s-a rupt documenteazate si u

| Doddel a răspuns:

Sunteti Intregi?! deja esti insarcinata.
Doamne ce oameni straight face. N-am mai vazut asa ceva.

| Tourniquet a răspuns:

Cum spune si @marr, m-a facut sa rad @xDarKx2 laughing
Te-ai excitat. Nu ti s-a rupt himenul daca nu ai avut un contact sexual! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

olteanco care esti olteanca, pac pac, cum sa zic eu ca sa ma intelegi, nu ai avut decit o usoara excitare si este normal ca la virsta ta sa se intimple asa ceva atita timp cit ramaneti in postura de oratori, adica numai sa vorbiti nu si sa o faceti

| Aliendina27 a răspuns:

Ei doar au vorbit nu au facut. Este foarte normal!